KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16144360

nr 1614 4360

Stefan Alexis

(f. 1970), Sverige

Oljemålning, Signerad, 2002. Diptyk, Olja på pannå, 30x60, oramad

Stefan Alexis, svensk bildkonstnär född 1970.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 22 april 2024
kl 20:57:54

Stefan Alexis

Läs mer om Stefan Alexis